субота, 4 грудня 2021 р.

1 грудня - День боротьби проти СНІДУ

 1 грудня - Всесвітній День боротьби зі СНІДом
У Чудейській гімназії проведені заходи 1 грудня 2021 року, які включали розповсюдження інформаційних матеріалів в 5-9 класах, інформування учнів учасниками учнівського самоврядування під гаслом «Рівний - Рівному» з метою профілактики поширення ВІЛ/СНІДу. Також проведено анкетування щодо виявлення рівня обізнаності про небезпеку та профілактику ВІЛ/СНІДу. 

У травні 1988 року Всесвітня організація охорони здоров’я прийняла резолюцію, в якій 1 грудня було офіційно оголошено Всесвітнім днем боротьби зі СНІДом. У 2003 році Всеукраїнська Мережа людей, які живуть з ВІЛ, виступила з ініціативою змінити назву Дня 1 грудня з «Дня боротьби зі СНІДом» на «День порозуміння з ВІЛ-позитивними людьми» з метою підвищення рівня толерантного ставлення суспільства до людей, які живуть з ВІЛ/СНІДом.

Україна займає одне з перших місць в Європі за темпами поширення Віл-інфекції. Експерти ООН вважають, що сьогодні в Україні з ВІЛ-інфекцією живе 400 тисяч (400 000) людей, що складає 1,63% дорослого населення. Щодня Віл-інфекція вражає близько 40 громадян країни, 8 - вмирає від СНІДу.

Червоний колір – це колір любові. Саме розуміння, уваги, любові потребують люди, які живуть з ВІЛ/СНІД. Червона стрічка є загальновизнаним символом вшанування пам’яті людей, які померли від СНІД, символом солідарності з людьми, що живуть з ВІЛ/СНІД.Немає коментарів:

Дописати коментар