Аналіз виховної роботи

 

Звіт

з виховної роботи по школі за 2020-2021 н. р.

Виховна діяльність гімназії здійснювалась згідно річного плану роботи, виховного плану дитячої організації «Веселка»; плану роботи педагога-організатора, плану ради учнівського самоврядування, виховного плану класних керівників.

Всі проведені заходи були спрямовані на реалізацію основної мети навчального закладу: забезпечення учнів якісною загальною освітою та набуттю естетичного досвіду і ціннісних компетентностей у процесі активної мистецької діяльності.

Протягом навчального року 2020-2021 всі заходи були заплановані та проведені відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» в залежності від епідемічної ситуації в регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях («зелений», «жовтий», «помаранчевий» або «червоний»).

Класоводи та класні керівники працювали за циклограмою:

Щоденно:

З’ясовувати причини відсутності на заняттях учнів, фіксація пропусків у класному журналі, здача звітів по відсутності учнів;

Бесіди з учнями, що запізнилися;

Організація чергування в класі;

Індивідуальна робота з учнями;

Контроль зовнішнього вигляду учнів;

Організація харчування учнів пільгових категорій.

Щотижня:

Проведення годин спілкування з учнями;

Перевірка щоденників;

Робота з активом класу, організація роботи учнівського самоврядування;

Контроль за виконанням доручень;

Організація прибирання закріплених класного приміщення та території пришкільної ділянки;

Робота з батьками;

Робота з вчителями-предметникам, які працюють в класі;

Зустріч з шкільним лікарем (медсестрою) з питань довідок про стан здоров’я.

Щомісяця:

Проведення бесід з охорони життєдіяльності;

Організація чергування класу по школі;

Відвідування уроків вчителів-предметників у своєму класі;

Консультації шкільного психолога;

Контроль за станом підручників;

Щосеместрово:

Оформлення класного журналу за підсумками семестру;

Складання звіту виховної роботи та здача педагогу-організатору або заступнику з ВР;

Робота з підручниками (вересень-травень);

Заповнення табелів успішності та роздання їх учням;

Складання плану виховної роботи;

Проведення відкритого виховного заходу, написання його сценарію;

Написання характеристик, актів обстеження (за необхідністю);

Складання та оновлення соціального паспорту класу.

Двічі на семестр:

Здача звіту по відвідуванню учнів навчальних занять;

Складання плану роботи на канікули;

Аналіз виконання плану роботи, корекція виховної роботи;

Проведення батьківських зборів. Один раз на рік:

Статистичні відомості про клас (до 5 вересня);

Оформлення особових справ учнів.

Основною метою виховної роботи є виховання особистості учня, набуття ними соціального досвіду, успадкування духовних  надбань свого народу, формування в нього  наукового світогляду, розвиненої духовності, моральної, естетичної, правової, екологічної культури, прищеплення комплексу загальнолюдських, патріотичних, наукових і професійних норм, правил, цінностей та ідеалів поведінки.

Очікуваний результат – формування цілісної особистості, яка має активну, творчу і соціальну позицію, високі моральні якості, які постійно вдосконалює, уміє керувати своїм здоров’ям, прагне до знань і має певний життєвий досвід, тобто готова до суспільного  життя.

Протягом 2020-2021 н. р. були проведені такі загальношкільні заходи та свята:

- Свято «Першого дзвоника». Традиційної шкільної лінійки в цьому році ми не проводили. Проте, кожен педагог проявив свою творчість, винахідливість, оригінальність, талановитість, креативність та своє нестандартне бачення проведення цього свята.

З метою підвищення емоційного сприйняття у процесі проведення Першого уроку ми використовували музичні твори, відеоролики,

мультимедійні презентації, фрагменти документальних фільмів, які висвітлюють здоровий спосіб життя, спортивні досягнення рідного села. Для першого класу ми організували квест - екскурсію "Впізнай свою школу". На подвір'ї школи була організована фото-зона для всіх класів. Найкращі фотографії класів висвітлили в соціальних мережах із хештегом нашої школи. Перші уроки по класам вчителі провели згідно рекомендацій:

для учнів 1- 4 класів «Здоров’я дитини – багатство країни»,

для учнів 5- 9 класів «Бути здоровим – бути успішним!».

- Заходи з відзначення Дня пам’яті захисників України. Відповідно до розпорядження Чернівецької обласної державної адміністрації від 27.09.2020 №850-р «Про заходи з відзначення у Чернівецькій області Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України» в нашій школі були заплановані та проведені тематичні заходів, у тому числі онлайн, щодо вшанування пам’яті захисників України протягом вересня 2020 року.

- 30 вересня - Всеукраїнський День бібліотек. Місячник шкільних бібліотек. У рамках виставки “Стежинками цікавих казок ”, були представлені нові книги, які надійшли в бібліотеку наприкінці минулого навчального року. Серед учнів 8 та 9 класів проводився конкурс творів «Я люблю свою шкільну бібліотеку». Екскурсія другого класу, під час якої учні познайомилися з правилами роботи у бібліотеці, пам'яткою читача, оглянули книжкову виставку, книг, представлених у дитячому куточку. Також. Учні взяли участь у конкурсі стінгазет до Всеукраїнського дня Бібліотеки.

- Олімпійський тиждень. В рамках тижня були проведені наступні заходи: перегляд мультфільму «Олімпійські ігри у лісовій школі» – 1-4 кл., спортивні естафети присвячені «Олімпійському тижню» – 5 кл., естафета та ігри «Маленькі олімпійці» – 2-4 кл., спортивні ігри на свіжому повітрі – 1-4 кл., урок-презентація «Історія олімпійського руху» –7-9 кл., виховні години «Здорові діти - здорова нація». 1-9 кл., змагання зі стрибків через скакалку. 7-9 кл., змагання зі стрибків у довжину з місця 5-9 кл., змагання з волейболу та малюкболу 8-9 кл. та 6а-6б

- День працівника освіти. Учнівське самоврядування на День вчителя - по традиції, учні готуються заздалегідь. Цей рік не був винятком. Хтось малював стінівки з привітаннями до Дня вчителя, хтось знімав відеоролик про вчителів, а хтось писав плани і готувався до уроків. 2 жовтня 2020 р. учні 8-го та 9-го класу провели уроки як справжні вчителі. Також, в цей день відбулась онлайн відео-конференція до Дня працівника освіти. Педагогічні працівники отримали привітання від голови Чудейської ОТГ- Піцул А.Д. та від провідного спеціаліста відділу освіти Чудейської ОТГ- Кіфу О.К. Приємний сюрприз вчителі отримали і з боку учнів, які записали відеоролик до Дня вчителя - учні 6-Б класу - Тірон М., Тірон Г. та Пожога К. відзняли невелику пародію на вчителів для підняття настрою, привітавши таким чином вчителів із їхнім професійним святом. Була проведена волонтерська робота. Для вчителів – пенсіонерів, з допомоги теперішніх вчителів та учнів школи, були створені та відправлені подарунки.

- Тиждень трудового навчання. Протягом тижня були заплановані та проведені різноманітні заходи. Також, в рамках тижня проведено конкурс з трудового навчання "Калейдоскоп знань та вмінь" для учнів 6-х класів.

- Конкурс осінніх композицій "Барви осені". Початок жовтня 2020 р. виявився дуже яскравим завдяки цьому конкурсу. Креативність наших учнів і їхніх батьків не має меж. Карусель осінніх композицій вражала своєю чарівністю, винахідливістю та естетичністю. Осінні фантазії учасників конкурсу втілились у неповторні, яскраві композиції.

- День української писемності та мови. 9 листопада 2020 року, в Україні у День української писемності та мови, був проведенний традиційний Всеукраїнський радіодиктант національної єдності. Цьогоріч акція була ювілейною, оскільки її проводили вже 20-й рік поспіль. Вчитель української мови та літератури, Ілікуца А.В., також взяла участь у даній акції разом з учнями. Учні з гуртка «Чарівний пензлик» намалювали тематичну стінгазету.

- Тиждень безпеки дорожнього руху (з 09.11.2020 по 15.11.2020). Відповідно до розпорядження відділу освіти Чудейської ОТГ від 03 листопада 2020 р. №355, до листа Департаменту освіти і науки від 30.10.2020 № 01-31/2858 «Про проведення Тижня безпеки дорожнього руху у 2020 році» та з метою привернення уваги до надскладної ситуації з безпеки дорожнього руху в Україні, сприяння вихованню дорожньої культури серед учнів та вихованців та об’єднання зусиль суспільства задля зменшення кількості смертей і травм на дорозі з 09 по 15 листопада 2020 року, в Чудейській ЗОШ І-ІІ ст.№3 було проведено Тиждень безпеки дорожнього руху. Всі заходи Тижня проводились з урахуванням необхідності забезпечення належних протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання ускладнення епідемічної ситуації внаслідок поширення коронавірусної хвороби (COVID-19). Так як, з 09 по 15 листопада 2020 року наша школа перебувала на дистанційній формі навчання, всі проведені заходи з учнями та їх батьками були в он-лайн форматі, метою яких було залучення учнів до вивчення та дотримання правил дорожнього руху, безпечної поведінки на вулицях села, заміських дорогах, у транспорті.

- Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності. Відповідно до розпорядження відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Чудейської сільської ради від 16.11.2020 року №365 в рамках тижня були проведені такі заходи: Екскурсія у природу(шкільний сад)на тему «Стихійні лиха» під час уроків природознавства та основ здоровʼя у 1-4 кл., онлайн - лекція з шкільною медсестрою на платформі Google meet «Профілактика Covid-19» у 5-6 кл. та 7-9 кл., бесіди «Твоя безпека - це твоя уважність» у 1-9 кл.(для 5-9 класи - онлайн), онлайн-конкурс малюнків «Безпечне довкілля», «Безпечна поведінка вдома», конкурс малюнків «Героїчна професія - рятувальник» у 1-9 кл.(для 5-9 класи - онлайн), написання творів, конкурс стінгазети «Безпечне довкілля» (Гурток «Чарівний пензлик») , переглянуто відеофільмів «Про надзвичайні ситуації та загрози, які вони несуть, про героїчну працю рятувальників», Смішарики «Азбука безпеки» у 1-4 кл.

- Тиждень математики. Тиждень математики в Чудейській ЗОШ І-ІІ ступенів №3 проходив з 07.12.2020 по 11.12.2020 згідно затвердженого плану. Заходи були спрямовані на: розвиток творчої фантазії; логічного мислення; вміння орієнтуватися в інформаційному просторі; підвищення інтересу до вивчення математики; розвиток пізнавальної діяльності; формування обов'язковості, відповідальності, креативності.

- Акція "16 днів проти насильства". Були проведені такі заходи: Відкриття Акції «16 днів проти насильства» у рамках кампанії «Стоп насильству» (1-9 кл.); Конкурс «Наші долоні проти насильства» (1-4 кл.); Гра « Права людини» (1-4 кл.); Бесіда для батьків «Зупинимо насильство у сім’ї» (1-4 кл.); Флеш-моб "День Боротьби з ВІЛ СНІДОМ"; Інформаційний дайджест у соціальних мережах «Я - проти насильства!» (7-9 кл.); Анкетування на виявлення насильства в сім’ї та школі(5-9 кл.); Відео-челендж «Ми проти насильства. Ми за любов і доброту!», "Лови мою любов".(1-9кл.); Благодійна акція до Міжнародного дня людей з особливими потребами; Конференція «Профілактика булінгу серед підлітків»; Бібліотечна виставка «16 днів проти насильства».(1-9 кл.); Заняття з елементами тренінгу: «Моя життєва позиція» (9 кл.); Заняття з елементами тренінгу з учнями 6-9 класів « Шляхи протидії торгівлі людьми»; Випуск стіннівки «Ми проти жорстокого поводження з дітьми»; Перегляд відеороликів на тему: «Ми проти насильства» (7-9 кл.)

- Конкурс – виставка «Новорічна композиція». Стилізовані ялинки, сюжетні композиції, новорічні букети, новорічні композиції - сніговики, будиночки та інші поробки наших учнів створили в гімназії справжню атмосферу свята.

- Обласна інформаційна кампанія "Стоп, Корупція". По рекомендації Департаменту освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації наша школа долучилася до обласної інформаційної кампанії "Стоп, Корупція". Протягом тижня були проведені заходи: години спілкування "Боротьба з корупцією-справа кожного", конкурс малюнків - карикатур "Голодна Корупція".

- Новорічні заходи. Новорічні свята - чарівні. Напередодні Нового року всі люди знову починають вірити в казку, сподіваються на щасливі зміни.Для створення святкової новорічної атмосфери учні протягом останнього тижня грудня прикрашали класи, коридори школи сніжинками, гірляндами, малюнками. В кожному класі пройшли святкові новорічні заходи.

- День соборності України. Щорічно українці відзначають дві знакові події у державотворенні України: 22 січня – День соборності України та 29 січня – річниця бою під залізничною станцію «Крути». Враховуюче зазначене, ми провели в режимі «онлайн» наступні заходи: Єдині уроки «Єднання заради Незалежності», «День пам’яті героїв Крут: «Подвиг за Україну» (5-9 класи); Тематичні інформаційні, навчально-виховні, культурно-мистецькі заходи (1-9 класи); Історичні квести (5-9 класах); Тематичні виставки архівних документів в соціальних мережах; Речових пам’яток і фотоматеріалів, спрямованих на донесення інформації про події Української революції 1917 – 1921 років; Перегляд фільму «Крути 1918» та інших історичних кінострічок присвячених подвигу юних добровольців, які стримали наступ більшовиків на Київ (7-9 класи); Враховуючи карантинні обмеження провели фото challenge «Разом сильніші». Завданням учасників зазначеного заходу було: опублікувати у мережі Інтернет власне патріотичне фото, з українською символікою, додаючи хештеги #РазомСильніші#ДеньСоборностіУкраїни2021.

-Тиждень психології «Пусти психологію в серце». З 01.02.2021р. по 05.02.2021р. в нашій гімназії пройшов Тиждень психології «Пусти психологію в серце»: День 1 - День гарного настрою. Відеоперегляд «Не втрачай оптимізм!»(за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=5NEY-c8F6jY&t=82s) учні 5 класу; День 2 - Перегляд та обговорення мульфільму “Хто такий психолог?” (за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=_Q64ZCRPhro) учні 1 класу. Тренінгове заняття з елементами арт-терапії “Пошук внутрішніх ресурсів для підтримки життєвого балансу” (Вчителі молодших класів); День 3 - День щастя. Марафон «Роби добро, будь щасливим!» учні 6 класів. Розповсюдження рекомендації для батьків і дітей “10 способів відновити рівновагу” ; День 4 - День мрій та побажань. Психологічна гра “Намріємо план на майбутнє” учні 8 клас. Профоорієнтація 9 клас «Моя майбутня професія» (За допомогою діагностичних методик); День 5 - Психологічна гра «Сад гарних думок» 7 клас. Тренінгове заняття з елементами арт-терапії “Пошук внутрішніх ресурсів для підтримки життєвого балансу”(Вчителі старших класів).

- Тиждень безпечного інтернету. З 08.02.2021 р. по 2.02.2021 р. в нашій гімназії проходив Тиждень безпечного інтернету, під час якого заплановано та проведено різні заходи: Розміщення на сайті гімназії інформації “Ми – за безпечний Інтернет”; Виставка газет та малюнків «Ми з Інтернетом – друзі»; Година спілкування “Інтернет очима дітей”; Урок – практикум «Зворотній бік Інтернету»; Диспут з учнями 5-6 класів “Чи безпечний Інтернет”; Загальношкільний флешмоб “Я – за безпечний Інтернет”; Перегляд та обговорення відеороликів та презентацій «Ігроманія»; Години психолога на тему «Безпека в Інтернеті»; Бесіда з учнями «Комп’ютерна залежність – це небезпечно».

- Тиждень предметів художньо-естетичного циклу. З 15 по 19 лютого 2021 року в Чудейській гімназії пройшов Тиждень предметів художньо-естетичного циклу «Барвистий світ мистецтва». Основна мета тижня предметів художньо-естетичного циклу полягала у створенні зв’язку між внутрішнім світом учня та його оточенням: відкрити натхнення, познайомити з цікавими засобами мистецтва, поглибити знання про людей, які внесли неоціненний вклад у розвиток світового мистецтва, пробудити уяву та фантазію учнів, виховувати естетичний смак та патріотичні почуття. Протягом тижня були заплановані та проведені різні заходи відповідно до тематики дня: День художника «Змалюю світ своїми кольорами»; День дитячих захоплень «Правдивість, природність, простота - головні принципи краси»; День музики «Стань музикою, мить!»; День учнівської творчості «Творимо дива своїми руками»; День театру і поезії «Мистецтва істина свята : понад усе в нім – простота».

- 150 років від дня народження Лесі Українки. 25 лютого 2021 року виповнилось 150 років від дня народження Лесі Українки - української поетеси, драматурга і громадської діячки, класика української літератури. Учні гімназії читали вірші Лесі Українки в рамках запропонованого флешмобу Департаментом ОДА #Українці150 і ділилися в соціальних мережах відеороликами.

- Заходи до Дня Героїв Небесної сотні. До Дня Героїв Небесної Сотні в Чудейській гімназії були проведені виховні години на тему "Зима що нас змінила".

- Флешмоб до 207-ї річниці Т.Г.Шевченка. Департамент освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації інціював проведення флешмобу – читання поезії Шевченка. Розміщуючи відео у соціальних мережах, використовувати хештег #Шевченку207. Талановиті учні та креативні вчителі гімназії взяли участь в даному заході. Також, наші учні намалювали малюнки-ілюстрації до творів великого українського Кобзаря.

- Тиждень цифрової грамотності. Наша гімназія долучилась до Всеукраїнського тижня Європейської цифрової грамотності #AllDigitalWeek2021#кібербезпекавдії #AllDigitalWeek2021 #МінЦифра .Наші вчителі, учні та їхні батьки стали учасниками інформаційної кампанії «Медіабезпека в Дії», яку проводив Департамент освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації у співпраці з відділом цифрового розвитку ЧОДА з 24-26 березня 2021 року у рамках Європейського тижня цифрової грамотності. В рамках зазначеного заходу, з метою популяризації цифрових навичок суспільства, проведено онлайн-тренінги на facebook-каналі Департаменту. Під час тренінгів спікери ділилися своїм досвідом та компетенціями у трьох галузях: медіаграмотності, онлайн-безпеки та STEM-освіти. У 2021 році #AllDigitalWeek вперше проводиться в Україні на державному рівні. Наші вчителі долучилися до флешмобу #Я_в_Дії та пройшли тест на цифрову грамотність.

- 2 квітня - Міжнародний день дитячої книги. Бібліотекар Чудейської гімназії, Пентнла М.В., організувала до Міжнародного дня дитячої книги конкурс малюнків "Ілюстрації з улюблених казок" та конкурс віршів і прислів'я про книгу "Чарівний світ дитинства" серед учнів 2-4 класів.

- Конкурс дитячих малюнків «Намалюй свою «МРІЮ». Конкурс дитячих малюнків «Намалюй свою «МРІЮ», приурочений 75-й річниці з дня створення Конструкторського бюро «Антонов», відбувся в Чудейській гімназії. Для популяризації видатної постаті Олега Антонова та професії авіаконструктора серед учнів Чудейської гімназії ми долучилися до реалізації проекту «Намалюй свою «МРІЮ» відповідно до Положення про конкурс дитячих малюнків «Намалюй свою «МРІЮ». Комісія в складі: Чепега Н.В.-директор гімназії, Пентела М.В.-вчитель мистецтва та Биндюл М.М.-образотворчого мистецтва підбила підсумки конкурсу та обрали І, ІІ, ІІІ місця відповідно в кожній віковій категорії. Роботи тих хто посів призові місця, направленні для подальшої участі у територіальному конкурсі. За підсумками територіального конкурсу «Намалюй свою МРІЮ» учні Биндюл М. та Биндю Василь посіли ІІ місця, Биндюл Валентин та Биндю Валентин посіли ІІІ місця.

- Тиждень духовності та тиждень психології з 20.04.2021 р. по 23.04.2021 р. На виконання Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14.12.2016 №988-р, Стратегії виховання особистості в системі освіти Чернівецької області на 2016-2021 роки, затвердженої рішенням колегії Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації від 15.04.2016 №1/2, Комплексної програми підвищення якості національно-патріотичного виховання дітей та молоді Чернівецької області на 2017- 2021 рр. , на підставі на підставі наказу Департаменту Освіти та Науки в Чернівецькій області № 94 від 02 квітня 2021 р.та з метою підвищення якості виховного простору у закладах освіти області в дусі національно-патріотичного виховання на засадах християнських та загальнолюдських цінностей в Чудейській гімназії було проведено Тиждень духовності з 20.04.2021 по 23.04.2021. У зв'язку з відзначенням 23.04.2021 р. Всеукраїнського дня психології ми об'єднали заходи з психології та духовності і провели Тиждень психології та духовності "Добро починається з тебе".

- День пам’яті та примирення. 8 травня відбувся мітинг-реквієм з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. На заході буули присутні представники всіх шкіл Чудейської громади. Учень 6-го класу нашої гімназії, Пожога Крістіан, виступив з «Баладою про мальви».

- Місячник санітарної очистки та благоустрою.Відповідно до Наказу №20 по Чудейській гімназії про проведення місячника санітарної очистки та благоустрою в нашій гімназії з 16.03.2021 р. по 16.04.2021 р. були заплановані та проведені заходи санітарної очистки та благоустрою. Залучено до проведення щорічної акції «За чисте довкілля» учнівську молодь Чудейської гімназії з метою підвищення рівня громадської активності та соціальної відповідальності за дбайливе ставлення до навколишнього середовища із дотриманням карантинних обмежень.

- Всесвітній день вишиванки. 20 травня 2021 року, Чудейська гімназія відзначила Всесвітній День Вишиванки: Створювали аплікації "Вишиванки" , малюнки, брали участь у флешмобі, хороводах і, звичайно, були одягнені у вишиванках.

Всі учні школи активно брали участь у загальношкільних заходах (звіти по виховній роботі класних керівників додаються).

В школі працювала учнівська рада самоврядування. Головою учнівського самоврядування в школі-Биндю Ірина, учениця 8 класу. На засіданнях (кожного місяця) обговорювались питання відвідування учнями навчальних занять, навчання в умовах пандемії, дисципліни, санітарного стану класних приміщень, організація та проведення загальношкільних конкурсів. Також, в цьому році продовжувала свою роботу Рада школи. Шкільна рада складається з представників від вчителів, від батьків та від учнів. Було заплановано та проведено 3 засідання шкільної ради у І семестрі на яких розглядалися важливі та актуальні проблеми у навчально- виховному процесі.

Багато учнів школи залучені до шкільних гуртків - фольклорного гуртка «Чобенашул» та гуртка обрзотворчого мистецтва «Чарівний пензлик», які діють при гімназії в позаурочний час. Керівники гуртків особливо стараються залучати до роботи в гуртках дітей з проблемних сімей, дітей із особливим характером. Обдаровані учні брали участь у конкурсах на рівні гімназії, громади, області та всеукраїнських конкурсах.

Участь у обласних та Всеукраїнських конкурсах:

- XVІІ Міжрегіональний фото, кінофестиваль "ОСІННІ БАРВИ БУКОВИНИ 2020". Цьогоріч фестиваль відбувався в онлайн-форматі, та це не вплинуло на його масштаб (78 команд-учасників з усієї України та з-за кордону), професійну організацію проведення (3 інтенсивних дні в ZOOM), цікаві та корисні майстер-класи від відомих операторів, фотохудожників та порад від експертів. На розсуд професійного журі у номінаціях "Відеороботи" та "Фотороботи" свої роботи надіслали наші учні, які змогли вибороти призові місця

- Всеукраїнський конкурс творчих робіт школярів «Літературний Всесвіт 2020». В цьому році і учні нашої гімназії долучилися до традиційного Всеукраїнського конкурсу творчих робіт школярів «Літературний Всесвіт». Учень Биндюл М.М., обрав напрямок "Нова космічна казка" та написав зворушливу легенду - "Легенду Сонячної системи" .

- Обласний конкурс дизайнерів «Новорічна феєрія». В номінації новорічно-різдвяна листівка взяли участь двоє учнів - в техніці аплікація (та новорічне привітання) учениця 4-А класу - Мотреску Дар'я; в техніці 3D та малювання (та новорічне привітання) учень 5-го класу - Биндюл Микола.

- Обласний конкурс-виставка «Новорічна композиція». На конкурс представлена композиція учня 1-го класу «Символ 2021 року». В обласному етапі конкурсу «Новорічна композиція» учень 1-го класу – Чепега Микола Вікторович , здобув ІІ місце, керівник – Патраучан Родіка Митрофанівна.

- ОБЛАСНИЙ ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС ДИТЯЧИХ ЗАСОБІВ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ «МЕДІА – ПРОСТІР ШКІЛЬНОЇ ПРЕСИ». Медіафестиваль проводився відповідно до Концепції впровадження медіа-освіти в Україні, схваленої постановою Президії Національної академії педагогічних наук України 20.05.2010 та її нової редакції, схваленої 21.03.2016. Метою Медіафестивалю було - стимулювання творчої ініціативи учнів та студентства області у створенні шкільних та студентських медіа з метою їх залучення до життя місцевої громади, розвитку критичного мислення молоді та виховання нового, свідомого медіаграмотного покоління, що володіє конкретними компетентностями. Організатори - Департамент освіти і науки Чернівецької ОДА та Чернівецький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді. Учні нашої гімназії гідно показали себе на фестивалі-конкурсі та здобули призові місця: В номінації "Фоторепортаж" - ІІ місце здобув Тірон Маріус за роботу "Не бійся помилитися - бійся не спробувати"; В номінації "Нові медіа" - І місце здобула Капанюк Юлія за роботу "Чудесне село Чудей"(ведення сайту).

- КОНКУРС ПЛАКАТІВ «ДРУЖБА БЕЗ КОРДОНІВ». Організаторами конкурсу є Чернівецький Клуб Толерантності ( ІНТЕРКУЛЬТУРА,Чернівці). В Конкурсі плакатів до міжнародного Дня Культурного різноманіття в ім’я діалогу та розвитку для дітей та учнівської молоді взяли участь і наші талановиті учні. Головна мета конкурсу: дати молоді можливість усвідомити глибину і різноманіття національної культури не тільки країни, але й інших народів світу; зрозуміти завдяки цьому важливість культурного обміну та збереження чинних культурних звичаїв, традицій і спадщини, навчитися жити разом у гармонії. Учень 6-го класу-Тірон Маріус здобув ІІІ місце.

- Всеукраїнський конкурс малюнка дитини з інвалідністю «Я ДИТИНА!Я МАЛЮЮ!» 2021 р. Конкурс спрямований на підтримку дітей з обмеженими можливостями здоров’я та їх інтеграцію в суспільство. Наші учні - Биндю Валентин та Злотар Дмитро також, взяли участь у даному конкурсі.

Переможці обласних, всеукраїнських

та міжнародних конкурсів по Чудейській гімназії

За 2020-2021 н.р.

Прізвище, ім’я по батькові

переможця

Назва конкурсу

номінація

Зайняте місце

Прізвище, ім’я по батькові

керівника

Примітки

1.

Капанюк Юлія Андріївна

ОБЛАСНИЙ ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС ДИТЯЧИХ ЗАСОБІВ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ «МЕДІА – ПРОСТІР ШКІЛЬНОЇ ПРЕСИ»

Нові медіа

І

Биндюл Мар’яна Миколаївна


2.

Тірон Маріус Габріелович

ОБЛАСНИЙ ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС ДИТЯЧИХ ЗАСОБІВ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ «МЕДІА – ПРОСТІР ШКІЛЬНОЇ ПРЕСИ»

Фоторепортаж

ІІ

Биндюл Мар’яна Миколаївна


3.

Чепега Микола Вікторович

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу "Новорічна композиція"

Новорічна композиція

ІІ

Патраучан Родіка Митрофанівна


4.

Колектив "Родичі" (Тірон Маріус Габріелович, Тірон Габрієла Габріелівна, Пожога Крістіан Данієлович)

Обласний XVІІ міжрегіональний фото, кінофестиваль "ОСІННІ БАРВИ БУКОВИНИ 2020".

Кінокомедія

ІІІ

Биндюл Мар’яна Миколаївна


5.

Биндюл Микола Маринович


Обласний XVІІ міжрегіональний фото, кінофестиваль "ОСІННІ БАРВИ БУКОВИНИ 2020".

Портретна фотографія

ІІІ

Іліуц Інна Михайлівна


6.

Биндюл Микола Маринович

Обласний XVІІ міжрегіональний фото, кінофестиваль "ОСІННІ БАРВИ БУКОВИНИ 2020".

Сільський пейзаж

ІІ

Іліуц Інна Михайлівна


7.

Биндю Максим Миколайович

Обласний XVІІ міжрегіональний фото, кінофестиваль "ОСІННІ БАРВИ БУКОВИНИ 2020".

Вулична фотографія

ІІ

Балан Данієла Миколаївна


8.

Биндю Максим Миколайович

Обласний XVІІ міжрегіональний фото, кінофестиваль "ОСІННІ БАРВИ БУКОВИНИ 2020".

Модельне фото

ІІ

Балан Данієла Миколаївна


9.

Падурі Микола Георгійович


Обласний XVІІ міжрегіональний фото, кінофестиваль "ОСІННІ БАРВИ БУКОВИНИ 2020".

Репортажне фото

ІІ

Биндю Вероніка Михайлівна


10.

Коваль Костянтин Георгійович

Обласний XVІІ міжрегіональний фото, кінофестиваль "ОСІННІ БАРВИ БУКОВИНИ 2020".

Макрозйомка

ІІ

Биндю Вероніка Михайлівна


11.

Коваль Марія Георгіївна

Обласний XVІІ міжрегіональний фото, кінофестиваль "ОСІННІ БАРВИ БУКОВИНИ 2020".

Макрозйомка

ІІІ

Пентела Марічіка Василівна


12.

Падурі Микола Георгійович

Обласний XVІІ міжрегіональний фото, кінофестиваль "ОСІННІ БАРВИ БУКОВИНИ 2020".

Нічна зйомка

ІІ

Биндю Вероніка Михайлівна


13.

Капанюк Юлія Андріївна

Обласний XVІІ міжрегіональний фото, кінофестиваль "ОСІННІ БАРВИ БУКОВИНИ 2020".

Експериментальне фото

ІІІ

Микайло Маргарета Василівна


14.

Капанюк Юлія Андріївна

Обласний XVІІ міжрегіональний фото, кінофестиваль "ОСІННІ БАРВИ БУКОВИНИ 2020".

Вулична фотографія

ІІІ

Биндюл Мар’яна Миколаївна


15.

Попович Діана Костянтинівна

Обласний XVІІ міжрегіональний фото, кінофестиваль "ОСІННІ БАРВИ БУКОВИНИ 2020".

Вулична фотографія

ІІ

Микайло Маргарета Василівна


16.

Биндюл Микола Маринович

Обласний XVІІ міжрегіональний фото, кінофестиваль "ОСІННІ БАРВИ БУКОВИНИ 2020".

Вулична фотографія

І

Іліуц Інна Михайлівна


17.

Биндю Вероніка Михайлівна

Обласний XVІІ міжрегіональний фото, кінофестиваль "ОСІННІ БАРВИ БУКОВИНИ 2020".

Архітектурне фото (керівники)

ІІІ


Переможець серед керівників

18.

Биндюл Мар'яна Миколаївна

Обласний XVІІ міжрегіональний фото, кінофестиваль "ОСІННІ БАРВИ БУКОВИНИ 2020".

Репортажне фото (керівники)

ІІ


Переможець серед керівників

19.

Биндюл Мар'яна Миколаївна

Обласний XVІІ міжрегіональний фото, кінофестиваль "ОСІННІ БАРВИ БУКОВИНИ 2020".

Освітній фільм

ІІІ


Переможець серед керівників

20.

Биндюл Мар'яна Миколаївна

Обласний XVІІ міжрегіональний фото, кінофестиваль "ОСІННІ БАРВИ БУКОВИНИ 2020".

Музичний фільм (керівники)

ІІІ


Переможець серед керівників

21.

Коваль Костянтин Георгійович

Обласний XVІІ міжрегіональний фото, кінофестиваль "ОСІННІ БАРВИ БУКОВИНИ 2020".

Сільський пейзаж

ІІІ

Биндю Вероніка Михайлівна
Беремо участь у Всеукраїнському конкурсі малюнка для дітей з особливими потребами «Я дитина! Я малюю!» від благодійної організації Благодійний фонд «Допомога справою». Підсумки конкурсу стануть відомі не пізніше 15 червня 2021 р.


Вся інформація про проведенні заходи була розміщена на сайті нашої школи ( https://chudey3.blogspot.com ).


Всі класоводи та класні керівники дотримувались плану виховної роботи в своєму класі, систематично проводили години спілкування, бесіди та інструктажі. Проведені бесіди та інструктажі зафіксовані у відповідних журналах. Учні з усіх класів брали участь у загальношкільних заходах які були заплановані на 2020-2021 н. р.. Також у 1 класі було проведено виховний захід «Прощавай, букварику». У всіх класах було заплановано та проведено в 2020-202 н. р.по чотири батьківських зборів, на початку семестру та наприкінці.

Виховний план гімназії за рік було виконано.

Педагог-організатор : М.М. БиндюлНемає коментарів:

Дописати коментар