пʼятниця, 31 грудня 2021 р.

Новорічні свята в Чудейській гімназії.

 Новий рік – це свято, коли чудеса трапляються щосекунди. Всі учні з нетерпінням чекають цього дня, коли до них завітає чарівна новорічна казка з Дідом Морозом, подарунками та, звичайно ж, веселими хороводами. 

28 грудня в Чудейській гімназії відбулися новорічні свята для учнів 3-го та 4-го класів. Діти отримали масу задоволення, незабутніх вражень та позитивних емоцій, показали свої таланти під час виступів, проявили спритність. Сподіваємось, що святковий настрій залишиться у всіх надовго!


Новорічні свята є радісною подією, особливо для дітей, коли збуваються мрії. Ні для кого не секрет, що всі школярі від мала до велика з величезним нетерпінням чекають свято Нового року. Зимові канікули, аромат ялинкової хвої, подарунки, святковий настрій, і, звичайно ж, новорічне чарівництво. 

29 грудня, учні 1-го та 2-го класів підготували та провели святкові заходи.
Зимові свята люблять і діти, і дорослі. Усі ми чекаємо від них подарунків, веселого настрою, а головне — чудес. 

30 грудня чарівне дійство завітало до нашої гімназії, разом з учнями 5-9 класів. Діти, одягнені у яскраві костюми, побували у справжній новорічно-різдвяній круговерті. Вони із задоволенням грали, співали, танцювали, розповідали вірші, показували новорічні сценки.

Проведені в гімназії новорічні свята стали чудовим завершенням навчального семестру, а також сприяли гарному настрою всіх учнів і вчителів у переддень Нового 2022 року.
Немає коментарів:

Дописати коментар