понеділок, 8 листопада 2021 р.

Дія. Цифрова освіта та Всеукраїнська школа онлайн. Інформація про проекти

 

Про проєкт - Всеукраїнська школа онлайн

Всеукраїнська школа онлайн — це платформа для дистанційного та змішаного навчання учнів 5-11 класів та методичної підтримки вчителів.

Мета Всеукраїнської школи онлайн — забезпечити кожному українському учневі та вчителю рівний, вільний і безоплатний доступ до якісного навчального контенту.

Платформа містить відеоуроки, тести та матеріали для самостійної роботи з 18 основних предметів: українська література, українська мова, біологія, біологія та екологія, географія, всесвітня історія, історія України, математика, алгебра, алгебра і початки аналізу, геометрія, мистецтво, основи правознавства, природознавство, фізика, хімія, англійська мова та зарубіжна література.

Діти зможуть користуватися платформою як для навчання під час карантину, так і для ознайомлення з темою, яку пропустили у школі через хворобу або з інших причин. Для вчителів розроблені рекомендації для проведення змішаного та дистанційного навчання за допомогою навчальних матеріалів платформи.

Увесь навчальний контент відповідає чинним державним освітнім програмам, а його якість перевірена Українським інститутом розвитку освіти. Перелік та тематику курсів запропоновано Міністерством освіти і науки України.

Платформу створено Громадською спілкою «Освіторія» на замовлення Міністерства цифрової трансформації України, Міністерства освіти і науки України та державної установи «Український інститут розвитку освіти», за підтримки Швейцарії в межах Швейцарсько-українського проєкту DECIDE, який виконується Консорціумом ГО DOCCU та PH Zurich. 


Про проект - Дія. Цифрова освіта 

Дія. Цифрова освіта хоче, щоб кожен українець комфортно проживав у країні. Був конкурентоспроможним на ринку праці. Вдосконалював себе щодня. Вирішував особисті потреби. Для цього проект надає вільний доступ кожному громадянину до навчання цифрової грамотності. Всі зможуть ефективно та безпечно використовувати сучасні цифрові технології в роботі та навчанні, в професійному та особистісному розвитку.

Про методологію

При розробці курсів "Дія. Цифрова освіта" спиралась на загальноєвропейські стандарти викладання та оцінки цифрової компетентності. Зокрема, курс із базової цифрової грамотності спирається на Рамку цифрової компетентності для громадян DigComp. В основі курсу із цифрової грамотності для вчителів — Європейська рамка цифрових компетенцій для освітян DigComp Edu.


Дія. Цифрова освіта - https://osvita.diia.gov.ua/

Всеукраїнська Школа Онлайн - https://lms.e-school.net.ua/

 Положення про єдиний державний портал цифрової освіти "Дія. Цифрова освіта" -https://www.kmu.gov.ua/news/uryad-zatverdiv-polozhennya-pro-yedinij-derzhavnij-portal-cifrovoyi-osviti-diya-cifrova-osvita

Концепція розвитку цифрових компетентностей та затвердження плану заходів її реалізації - https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/167-2021-%D1%80#Text


Немає коментарів:

Дописати коментар